Lidhje

7 migrantë të parregullt dhe shoferi shqiptar humbin jetën në një aksident


7 migrantë të parregullt dhe shoferi shqiptar humbin jetën në një aksident
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Të paktën 7 persona, të cilët dyshohet të jenë migrantë të paligjshëm si dhe shoferi shqiptar i automjetit me të cilin ata po udhëtonin, humbën jetën si pasojë enjë aksident në jug të Shqipërisë.

XS
SM
MD
LG