Lidhje

Biden – Trump, qëndrime të ndryshme për NATO-n dhe sigurinë evropiane


Biden – Trump, qëndrime të ndryshme për NATO-n dhe sigurinë evropiane
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Të enjten shënohet 75 vjetori i themelimit të NATO-s. Dy kandidatët për president në SHBA, Joe Biden dhe Donald Trump po shfaqin qëndrime të kundërta mbi Aleancën.

XS
SM
MD
LG