Lidhje

Shqipëri, strategjia e KLGJ-së për çështjet e prapambetura ngre debate


Shqipëri, strategjia e KLGJ-së për çështjet e prapambetura ngre debate
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:51 0:00

Shqipëri, strategjia e KLGJ-së për çështjet e prapambetura ngre debate. Pedagogë në fushën e drejtësisë dhe gjyqtarë të pyetur nga Zëri i Amerikës, shprehen skeptikë për zbatimin e saj.

XS
SM
MD
LG