Lidhje

Pesë vjet pas zjarrit, restaurimi i katedrales Notre Dame në Paris në fazën e fundit


Pesë vjet pas zjarrit, restaurimi i katedrales Notre Dame në Paris në fazën e fundit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Pesë vjet pasi një zjarr shkatërrues përfshiu Katedralen Notre Dame të Parisit, vizitorët janë gati për të parë një nga monumentet më simbolike dhe më të vjetra të qytetit, që pritet të hapet në fund të këtij viti.

XS
SM
MD
LG