Lidhje

Arsyet e mundshme të vdekjes së papritur tek fëmijët


Arsyet e mundshme të vdekjes së papritur tek fëmijët
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Sindromi i vdekjes së papritur tek foshnjat, një dukuri e rrallë dhe dërrmuese, prek rreth 400 familje amerikane në vit. Rezultatet e dala nga një studim i ri i Universitetit të Nju Jorkut ofrojnë një shpresë të re për të zbuluar shkakun pas humbjeve tragjike të fëmijëve të vegjël.

XS
SM
MD
LG