Lidhje

'Open Data Albania' gjen pasaktësi në shifrat e kryeministrit mbi prokurimet dhe tenderat


'Open Data Albania' gjen pasaktësi në shifrat e kryeministrit mbi prokurimet dhe tenderat
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Në Tiranë Qendra studimore Open Data Albania bëri të ditur për Zërin e Amerikës se ka gjetur disa shifra ekonomike të pasakta lidhur me tenderat dhe bizneset në fjalimin e fundit të kryeministrit Edi Rama para grupit parlamentar dhe kabinetit qeveritar të Partisë Socialiste.

XS
SM
MD
LG