Lidhje

Lufta Izrael-Hamas dhe ndikimi në zgjedhjet presidenciale amerikane


Lufta Izrael-Hamas dhe ndikimi në zgjedhjet presidenciale amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Pas vendimit të Shteteve të Bashkuara për të pezulluar dërgimin e disa armëve në Izrael, lufta në Gazë është bërë pjesë e retorikës së nxehtë në fushatën presidenciale të Shteteve të Bashkuara.

XS
SM
MD
LG