Lidhje

IRI: Kostoja e jetesës dhe korrupsioni, shqetësime kryesore në Ballkanin Perëndimor


IRI: Kostoja e jetesës dhe korrupsioni, shqetësime kryesore në Ballkanin Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

Instituti Ndërkombëtar Republikan publikoi sot rezultatet e një sondazhi të zhvilluar gjatë shkurtit në gjashtë shtetet e Ballkanit Perëndimor, ku shtrenjtimi i jetesës, papunësia dhe korrupsioni renditen në të gjithë rajonin si tre problemet kryesore më shqetësuese.

XS
SM
MD
LG