Lidhje

A do ta largojë konflikti në Gazë vëmendjen e votuesve amerikanë nga Ukraina?


A do ta largojë konflikti në Gazë vëmendjen e votuesve amerikanë nga Ukraina?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Ndërsa Rusia ka ndërmarrtë një ofensivë të re në veri të Ukrainës këtë javë, gara presidenciale e Shteteve të Bashkuara midis Presidentit Joe Biden dhe ish-presidentit Donald Trump u përqëndrua në një krizë tjetër të politikës së jashtme - luftën në Gazë.

XS
SM
MD
LG