Lidhje

AADF: Dhurojmë 6 milionë dollarë për Butrintin, nuk jemi ne menaxhuesit e tij


AADF: Dhurojmë 6 milionë dollarë për Butrintin, nuk jemi ne menaxhuesit e tij
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Në Tiranë, përfaqësues të Fondacionit Shqiptaro - Amerikan për Zhvillim (AADF) theksuan sot se projekti i tyre për menaxhimin e Butrintit synon ruajtjen e pasurive arkeologjike dhe shtimin e vizitorëve.

XS
SM
MD
LG