Lidhje

Një Kennedy për president mund t’i ndërlikojë kalkulimet zgjedhore në SHBA


Një Kennedy për president mund t’i ndërlikojë kalkulimet zgjedhore në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Ekipet elektorale të kandidtëve kryesorë Biden dhe Trump e shohin kandidaturën e zotit Kennedy si një çështje që mund t’i ndërlikojë kalkulimet në zgjedhjet presidenciale amerikane. 

XS
SM
MD
LG