Lidhje

Ndikimi i vdekjes së presidentit iranian në Iran dhe Lindjen e Mesme


Ndikimi i vdekjes së presidentit iranian në Iran dhe Lindjen e Mesme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Vdekja e Presidentit iranian Ebrahim Raisi vjen në një periudhë sfiduese për Republikën Islamike për shkak të legjitimitet të dëmtuar politik në skenën e brendshme dhe një situatë të përshkallëzuar sigurie në Lindje të Mesme.

XS
SM
MD
LG