Lidhje

Demokrati Biden dhe republikani Trump qëndrime të kundërta për armëmbajtjen


Demokrati Biden dhe republikani Trump qëndrime të kundërta për armëmbajtjen
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Një sondazh për çështjen e armëmbajtjes nga “Pew Research”, tregon se pothuajse gjysma e amerikanëve e mbështesin kontrollin e armëve dhe gati gjysma tjetër janë pro armëmbajtjes.

XS
SM
MD
LG