Lidhje

Diplomatë shqiptarë e të huaj thirrje Kosovës për ruajten e aleancave


Diplomatë shqiptarë e të huaj thirrje Kosovës për ruajten e aleancave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Udhëheqës politikë e diplomatë shqiptarë e të huaj, thanë të hënën në Prishtinë se Kosova duhet të marrë vendin e saj në familjen euro atlantike dhe për këtë është e domosdoshme ruajtja e aleancave me perëndimin.

XS
SM
MD
LG