Lidhje

Intervistë me drejtorin menaxhues të Klubit të Biznesit të Kosovës, Ilir Ibrahimi


Intervistë me drejtorin menaxhues të Klubit të Biznesit të Kosovës, Ilir Ibrahimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:29 0:00

Në një intevistë për Zërin e Amerikës drejtori menaxhues i Klubit të Biznesit, Ilir Ibrahimi foli mbi klimën e biznesit në Kosovë dhe ndikimin e zhvillimeve politike tek ekonomia e vendit

XS
SM
MD
LG