Lidhje

Rusia shton trysninë ndaj gazetarëve të huaj 


Rusia shton trysninë ndaj gazetarëve të huaj 
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Që kur filloi sulmin në Ukrainë, Kremlini ka bërë fushata shtypjeje ndaj gazetarëve vendas dhe të huaj. Ndër taktikat e përdorura janë frikësimi, kërcënimet, dëbimet dhe arrestimet. 

XS
SM
MD
LG