Lidhje

Erdogani dhe takimi NATO-s në Uashington


Erdogani dhe takimi NATO-s në Uashington
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Pas mungesës së besimit gjatë viteve të fundit, presidenti turk Recep Tayyip Erdogan merr pjesë të martën në takimin e nivelit të lartë të NATO-s në Uashington. Zoti Erdogan shpreson të jetë një fillim i ri në marrëdhëniet me aleatët perëndimorë.

XS
SM
MD
LG