Lidhje

Celibashi: Ndryshimet në Kodin Zgjedhor janë të vonuara


Celibashi: Ndryshimet në Kodin Zgjedhor janë të vonuara
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Në Tiranë, Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, shprehu për Zërin e Amerikës shqetësim për ecurinë e reformës zgjedhore dhe ndryshimet e propozuara në Kodin Zgjedhor, të cilat i cilësoi si të vonuara.

XS
SM
MD
LG