Lidhje

Konjufca: Serbia po shkel parimet e marrëveshjes me Kosovën


Konjufca: Serbia po shkel parimet e marrëveshjes me Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Kryetari i parlamentit të Kosovës Glauk Konjufca thotë se Serbia po i shkel parimet e marrëveshjes për normalizimin e marrëdhënieve dhe kjo i jep të drejtë Kosovës që të mos hedh hapa tjerë për zbatimin e saj.

XS
SM
MD
LG