Lidhje

Studentja shqiptare përshkruan përvojën e saj gjatë masakrës në “Virginia Tech”


Në universitetin Virginia Tech ndjekin studimet edhe një numër studentësh nga Shqipëria. Në emisionin Ditari biseduam me njërën prej tyre. Aurora Pepaj vazhdon studimet për doktoraturë në degën e Marketingut dhe i kërkuam fillimisht të na shpjegonte situatën në të cilën e gjetën veten shumë studentë të hënën gjatë incidentit. //az//

XS
SM
MD
LG