Lidhje

Kandidaturat Golden Globe


Në rubrikën tonë “Minutat e Hollivudit” do t’ju sjellim të rejat më të fundit nga bota e artit si edhe do t’ju njohim me filmat e rinj që fillojnë të shfaqen në kinematë amerikane.

Me fundin e vitit shtohet edhe intensiteti i garës për çmimet e mëdha të kinemase Golden Globe dhe Oscar që jepen në fillim të vitit të ardhshëm. Na ndiqni pra të premten për t’u njohur me klimën elektrizuese të Hollivudit.
XS
SM
MD
LG