Lidhje

Reagime të Tiranës për gjendjen në Mitrovicë


Ministria e jashtme e Shqipërisë u bëri sot thirrje qytetareve te Kosoves të ruajnë qetesinë, nderkohe qe institucionet e Prishtines jane angazhuar per rendin dhe sigurine e vendit. Ministria e jashtme dhe opozita socialiste bënë thirrje për qetësi.

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG