Lidhje

Kosovë: Autoritetet ne përgatitjet e fundit për 17 shkurtin


Autoritetet në Kosovë po bëjnë përgatitjet e fundit për të festuar 17 shkurtin, një vjetorin e shpalljes së pavarësisë. Pas paralajmërimeve të udhëheqësve serbë për destabilizim të situatës në përvjetorin e pavarësisë, autoritetet e sigurisë në Kosovë thonë se kanë marrë të gjitha masat për të mos lejuar prishjen e rendit dhe të qetësisë.

XS
SM
MD
LG