Lidhje

Delegacioni shqiptar kthehet në Tiranë


Delegacioni shqiptar qe mori pjese ne Samitin e NATO-s u kthye sot ne mesdite ne Tirane, duke vleresuar antaresimin edhe angazhimet e reja ne gjirin e Aleances. Presidenti Bamir Topi dhe kryeministri Sali Berisha falenderuan vendet e NATO-s dhe ne vecanti Shtetet e Bashkuara per mbeshtetjen qe i dhane Shqiperise ne rrugen e veshtire te ketij antaresimi.

XS
SM
MD
LG