Lidhje

Shqipëri: Të rinjtë dhe fushata zgjedhore


Në Shqipëri, shume te rinj, që më 28 qershor do të votojnë për herë të parë, u jane bashkuar partive politike në fushaten e tyre elektorale, me shpresen që të tërheqin vëmendjen e tyre për të bërë më shumë për të rinjtë në parlamentin e ardhshëm.

XS
SM
MD
LG