Lidhje

Kandidatët për deputetë në Qarkun e Shkodrës


Në vazhdim të pasqyrimit që Zëri i Amerikës, po i bën platformave elektorale të kandidatëve për deputetë, në Qarqe të ndyshme të Shqipërisë, kjo kronikë prezanton kandidatët për deputetë të Qarkut të Shkodrës; zonjën Arenca Troshani të Partisë Demokratike, zotit Ilir Beqja të Partisë Socialiste dhe zotit Mark Lumaj të Partise Demokristiane.

XS
SM
MD
LG