Lidhje

Takimi i G-20 në Pitsburg


Udhëheqësit e 20 ekonomive më të mëdha të botës po takohen në Pitsburg të Pensilvanisë, për të vlerësuar përparimin e bërë në stabilizimin e ekonomisë globale dhe rritjen ekonomike.

Zëri i Amerikës do të ketë të premten një kronikë të zgjeruar drejtpërdrejt nga Pitsburgu.

XS
SM
MD
LG