Lidhje

SHBA: Një person ka hapur zjarr në një godinë zyrtare në Orlando


Policia po njofton për disa viktima në një godinë me zyra në Orlando të Floridës dhe thotë se autori është ende i lirë.

Një zëdhënëse e policisë u tha gazetarëve se ende dëgjoheshin të shtëna në një kompleks zyrash kur policia arriti në vendngjarje sot.

Media lokale thoshte se të paktën tetë vetë ishin qëlluar dhe se dy kishin kishin vdekur, por policia nuk i konfirmoi njoftimet. //mm//
XS
SM
MD
LG