Lidhje

Shqipëri, vazhdojnë përmbytjet masive në veri


Në Shqipëri, prej tri ditësh vazhdojnë përmbytjet masive në zonën fushore të nën Shkodrës, ku qeveria ka shpallur situatën e jashtëzakonshme. Të gjitha forcat e policisë dhe ushtrisë janë në gatishmëri të plotë dhe po punojnë për mbrojtjen e popullatës.

XS
SM
MD
LG