Lidhje

Intervistë me Rudina Seserin, deputete e Partisë Socialiste të Shqipërisë


Në një intervistë për Zërin e Amerikës, deputetja e Partisë Socialiste të Shqipërisë, Rudina Seseri, flet për zhvillimet politike në vend dhe përmbytjet në rrethin e Shkodrës.

XS
SM
MD
LG