Lidhje

Intervistë me Sali Berishën (24 janar) - 2002-01-25


Në intervistën që i dha Zërit të Amerikës pas takimit me deputetët e parlamentit evropian zoti Berisha tha se opozita do të marr pjesë në parlament dhe do të ndihmojë për përmirësimin e ligjit zgjedhor në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG