Lidhje

Interviste me Veton Surroin (12 shkurt) - 2002-02-12


Cfare ndikimi mund te kete gjyqi i zotit Milloshevic per Serbine? A ka te ngjare qe ky gjyq ti ndihmoje serbet te kuptojne permasat e verteta te krimeve te regjimit te Milloshevicit dhe te shkeputen nga ndjenja e mohimit? A jane shqiptaret ne gjendje te vetqeverisin? Keto ishin disa nga pyetjet te cilave iu pergjigj publicisti i njohur Veton Surroi.

XS
SM
MD
LG