Lidhje

Interviste me analistet Fevziu/Lubonja - 2002-03-25


Ne Shqiperi, Presidenti Meidani shkarkoi nga detyra Prokurorin e Pergjithshem, Arben Rakipit me propozim te parlamentit. Kandidati me i mundshem qe po diskutohet per zevendesimin e zotit Rakipi eshte keshilltari juridik i presidentit Meidani, Theodhori Sollaku. Per te diskutuar mbi ndikimet e mundshme te ketij shkarkimi ne programin Ditari u zhvillua nje bisede me analistet Fatos Lubonja dhe Blendi Fevziu.

XS
SM
MD
LG