Lidhje

Intervistë Berisha-Nano - 2002-06-21


Në një intervistë që i dhanë sot Zërit të Amerikës, kryetarët e partive kryesore politike të Shqipërisë premtuan një klimë bashkëpunimi të mëtejshëm midis pozitës dhe opozitës. Kryetari i Partisë Socialiste Fatos Nano dhe kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha i bënë komentet e tyre pas marrëveshjes së arritur për zgjedhjen me konsensus të presidentit të ri të vendit.

XS
SM
MD
LG