Lidhje

Ambasadori Kuko mbërrin në Tiranë - 2002-06-22


Ambasadori i Shqipërisë në Bruksel, Artur Kuko, mbërriti sot në Tiranë për të biseduar me drejtuesit e partive kryesore të vendit rreth kandidimit të tij për postin e presidentit të vendit. Ambasadori Kuko nuk ka bërë deri tani asnjë koment për shtypin. Në mbrëmje takohet me kryetarin e Partisë Socialiste, Fatos Nano, dhe me atë të Partisë Demokratike, Sali Berisha, për të biseduar rreth kësaj çështjeje.

XS
SM
MD
LG