Lidhje

Aksident i rëndë në Kosovë - 2002-07-25


Të paktën 10 veta, duke përfshirë edhe disa fëmijë, humbën jetën dhe 31 të tjerë u plagosën nga përmbysja e një autobusi turistik në Kosovë. Zyrtarët thanë se autobuzi po udhëtonte nga Mali i Zi për në Prishtinë. Të plagosurit u dërguan në një spital të Pejës.

XS
SM
MD
LG