Lidhje

Policia shqiptare bllokon autoveturat e grabitura - 2002-09-01


Në Shqipëri rreth 300 makina luksoze janë bllokuar nga policia si pasojë e një aksioni të ndërmarrë në të gjithë vendin. Autoveturat, prodhime të viteve të fundit, dhe të markave të shtrenjta besohet se kanë hyrë në Shqipëri, nëpërmjet një rrjeti makinash të vjedhura. Ky trafik që funksionon prej disa vitesh e ka bërë Shqipërinë njërin nga tregjet kryesore të automjeteve të grabitura.//ic//

XS
SM
MD
LG