Lidhje

Në  Shqipëri, çështja Klosi ngjall debate të ashpra në gjirin e Partisë Socialiste - 2002-10-30


Hetimi mbi veprimtarinë e shërbimit informativ dhe ish drejtuesit të tij, Fatos Klosi, kanë ngjallur debate të ashpra në gjirin e Partisë Socialiste. Akuza të ashpra të kryeministrit, Fatos Nano, ndaj ish kryetarit të shërbimit sekret e kanë vënë atë përballë kundërshtimit të hapur të një pjese të konsiderueshme të deputetëve socialistë. //ze//

XS
SM
MD
LG