Lidhje

Shqipëri: Zbatimi i reformave, problem në bisedat me BE-në - 2002-11-14


Aftësitë e administratës shqiptare për të zbatuar reformat dhe detyrimet ndaj Bashkimit Evropian mund të jenë problemi kryesor gjatë bisedimeve për marrëveshjen e Asociim-Stabilizimit.

Këto komente i bëri të enjten në Tiranë kryesuesi i delegacionit të Komisionit Europian Reinhard Priebe në përfundim të takimit të katërt të grupit Konsultativ Bashkimi Evropian-Shqipëri.//kk//

XS
SM
MD
LG