Lidhje

Shqipëria përshëndet zgjerimin e NATO-s - 2002-11-21


Në Shqipëri, qeveria dhe opozita përshëndetën zgjerimin e NATO-s. Ato u shprehën optimiste për një anëtarësim të shpejtë të vendit në Aleancën Atlantike. //kk//

XS
SM
MD
LG