Lidhje

Në Shqipëri, PD deklaron se do të këmbëngul  në Parlament për ngritjen e komisionit hetor - 2003-03-02


Partia Demokratike deklaroi sot se në seancën e nesërme të parlamentit do të këmbëngul për miratimin e komisionit hetimor në minsitrinë e kulturës dhe bashkinë e Tiranës. Kryetari i kësaj partie, Sali Berisha u shpreh se Parlamenti tashmë është tribuna ku opozita do të dënoncojë krimin e organizuar dhe lidhjet e tij me pushtetarët e majtë.

//ss//

XS
SM
MD
LG