Lidhje

Tiranë:Raporti i Bashkimit Evropian shqetëson qarqet politike - 2003-04-09


Raporti i fundit i Bashkimit Evropian është pritur me shqetësim nga qarqet politike dhe institucionet e Shqipërisë.Parlamenti do të zhvillojë të henën e ardhshme një mocion debati me kryemnistrin Nano lidhur me hapat e ngadaltë që ka ndërmarrë në procesin e integrimit evropian. Ndërsa Zoti Nano u ka thenë ministrave se raporti i fundit i Bashkimit Evropian do të jetë një program i përgjithshem pune për ta. //ss//

XS
SM
MD
LG