Lidhje

Berisha: Kodi zgjedhor është i standardeve ndërkombëtare - 2003-05-30


Mbrëmë në Shkodër, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, deklaroi se tashmë kodi zgjedhor është i standardeve ndërkombëtare dhe se ai shmang manipulimin e votës. Zoti Berisha e vlerësoi si vendimtar rolin e intelektualëve për reformimin e institucioneve dhe daljen nga kriza. Ndërkohë, në takimet që po zhvillojnë në rrethet veriore, socialistët po i kushtojnë vemendje programeve lokale që përmirësojnë jetën e banorëve.//ic//

XS
SM
MD
LG