Lidhje

Spartak Ngjela shpall kandidaturën për kryetar bashkie në Tiranë - 2003-07-16


Sekretari për marrëdhëniet me publikun i Partisë Demokratike, Spartak Ngjela shpalli të mërkurën kandidaturën për kryetar të bashkisë së Tiranës.

Zoti Ngjela tha se ka marrë mbështetjen e plotë të strukturavwe dhe udhëheqjes së partisë. Nëse kandidatura e tij miratohet nga forumet drejtuese të PD-së, zoti Ngjela do të konkurrojë me kryetarin aktual të Bashkisë Edi Rama, caktuar nga Partia Socialiste në pushtet.//kk//

XS
SM
MD
LG