Lidhje

Intervistë në studio me zv/Kryeministrin e Shqipërisë, Ilir Meta

  • Mirela Milori

Intervistë në studio me zv/Kryeministrin e Shqipërisë, Ilir Meta

Zv/kryeministri dhe ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ilir Meta, ndodhej në Uashington për një vizitë pune, ku pati takime me zyrtarë amerikanë. Zoti Meta ishte i ftuar në studion e Zërit të Amerikës, ku foli për takimet e tij në Uashington, zhvillimet në Shqipëri dhe vizitën e tij në Serbi.

XS
SM
MD
LG