Lidhje

Takimi i Alb-Shkencës në Prishtinë


Takimi i Alb-Shkencës në Prishtinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Studiues shqiptarë nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia si dhe nga vende të tjera të botës janë mbledhur në Prishtinë në kuadër të takimit të Institutit Alb-Shkenca.

XS
SM
MD
LG