Lidhje

Intervistë me deputeten Albana Vokshi, anëtare e Kryesisë së PD


Intervistë me Albana Vokshin, anëtare e kryesisë së PD
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:02 0:00

Albana Vokshi, kryetare e komisionit parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, anëtare e kryesisë së Partisë demokratike, ndodhet në Shtetet e Bashkuara pë si pjesmarrëse në një konferencë kushtuar Ditës Ndërkombëtare të Gruas organizuar nga Rrjeti i Grave për Demokraci dhe Instituti Republikan Amerikan. Zonja Vokshi ishte në studiot e Zërit të Amerikës për një bisedë mbi sfidat e gruas në Shqipëri dhe zhvillimet e fundit politike.

Intervistë me Albana Vokshin, anëtare e kryesisë së PD
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:02 0:00

XS
SM
MD
LG