Lidhje

Mot i ashpër në veriun e Shqipërisë


Rreshje të dëndura dëbore, të shoqëruara me ngrica, kanë përfshirë thuajse të gjithë zonën veriore të Shqipërisë, duke krijuar probleme dhe vështirësi në lëvizjen e automjeteve dhe udhëtarëve, si dhe furnizimin me energji elektrike për banorët e kësaj zone.

Probleme ka edhe në Rrugën e Kombit, që lidh Shqipërinë me Kosovën.

Mot i ashpër në veri të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG