Lidhje

Mot i ashpër në veriun e Shqipërisë

  • Pëllumb Sulo

Rreshje të dëndura dëbore, të shoqëruara me ngrica, kanë përfshirë thuajse të gjithë zonën veriore të Shqipërisë, duke krijuar probleme dhe vështirësi në lëvizjen e automjeteve dhe udhëtarëve, si dhe furnizimin me energji elektrike për banorët e kësaj zone.

Probleme ka edhe në Rrugën e Kombit, që lidh Shqipërinë me Kosovën.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG