Lidhje

Intervistë me z. Albin Kurti


Intervistë me z. Albin Kurti
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:18 0:00

Në një intervistë me korrespondentin tonë në Prishtinë, Besim Abazi, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, thotë se nëse del fitues, bisedimet me Serbinë do t’i zëvendësojë me bisedimet me serbët e Kosovës dhe me Tiranën.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG