Lidhje

Operacionet anti-drogë në rrethin e Shkodrës

  • Pëllumb Sulo

Sipas policisë, deri tani janë asgjësuar rreth 87 mijë bimë narkotike të zbuluara kryesisht në fshatin Plan të Komunës Pult si dhe në Nicaj të Komunës Shosh

XS
SM
MD
LG